Bolas Splash Para

Bolas Splash Para 2

________________________

________________________

________________________

Zapraszamy do piłki meczowe - zabawa, pasujące do gry darmowe gry na Androida!

Piłki mecz jest zabawa i wciągająca - grać na czas, w tym jednego gracza gry pasujące! Mecz kolorowe kulki, jak spadnie na placu i nie pozwól go przepełnienie - każde 3 minuty wybuch jest zabawne i rozrywkowe - ile punktów można zdobyć?

Piłki Mecz zapewniają rozrywkę na wiele godzin na koniec, jak dopasować kolorowe kulki i trzymać je zawierał - dotknij je i obserwować, jak znikają, robiąc miejsce jeszcze bardziej! Piłki Mecz jest idealny do grania, gdy jesteś znudzony, o krótką przerwę lub po prostu chcesz, aby zwolnić się z nudą!

Ta wciągająca gra jest kolorowe i tętniące życiem - ale relaks i medytacji - to pozwala skupić się i zrobić następny ruch tak szybko jak to możliwe. Przejść bezpośrednio do gry i oglądać jak piłeczki wpaść na plac, dotknij, gdy dwa lub więcej align i starają się zebrać 7000 punktów w 180 krótkich sekund!

Jeśli plac zapełnia się zbyt wiele, to jest gra nad! Twoi znajomi spróbować pobić swój wynik i pokazać im, że jesteś mistrzem placu! Piłki Mecz jest trudne i ekscytujące - wyścig ponownie zegar i używać prędkości, zwinność i czas reakcji, by stać się najlepszym!

Piłka meczu - relaksujące, zabawy i wciągająca dopasowywania gry!

- Zobacz, ile punktów można zebrać w 180 sekund!

- Piłki Mecz jest ekscytujące i wyzwanie jednocześnie jest relaks i spokój!

- Graj na wiele godzin i miłej zabawy!

Najczęściej pobierane Planszowe na android

Więcej
Bolas Splash Para

Download

Bolas Splash Para 2

Opinie użytkowników o Bolas Splash Para